piątek, 21 lipca 2017

acha pora autentyk

czyli 03.41

Leje/

 tzn pada równo

Będzie ciepło ?

hmmm

8 komentarzy:

 1. Rano było mokro. Teraz słońce. Całe szczęście, bo wybieram się na grila do paczki znajomych jeszcze z podstawówki - grono śwarnych 70+.

  Pozdrowienia, Lulko ma:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanego grilla Wojtku :) Dzięki za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grill odbył się. Zapraszam na relację:)

   Pozfdrowienia

   Usuń
 3. Było zimno w piątek.Deszcz przyniósł jednak ochłodzenie.Dziś znów ładnie - pogoda pod psem i w kratkę. W lipcu jeszcze nie pływałam w morzu :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewna zjawiskowa kobieta miała dosyć pewnego stalkera, który nie znał umiaru, więc sięgnęła po środek zapobiegawczy zamykając drzwi przed nim na cztery spusty.

  Stalker był zdruzgotany. Rozpaczał pod progiem jej wirtualnego domu i przeklinał wcześniejsze swe zachowanie. "Ach, gdyby tak ostatni raz pozwoliła mi istnieć nienachalnie, gdzieś w dalekim kąciku, w cieniu i milczeniu kontemplować to ogromne szczęście - nie zmarnowałbym szansy!"

  Wiedział, że dobre serce ma obiekt jego westchnień i litości wiele dla nieszczęśników. "Cóż do stracenia? W miejscu, które czasem odwiedza zaczekam aż pojawi się, a wtedy padnę na kolana i błagać będę o amnestię".

  "A jeżeli - ach, jak płochliwa jest ta myśl - a jeżeli zmiłuje się nade mną, to na wszystkie świętości przysięgam tutaj przed samym sobą, że nigdy więcej granicy mi wyznaczonej nie przekroczę..."

  Czekał więc i czekał, a wieczność uczyła go pokory... aż promyk nadziei... rozświetlił nad nim nocne niebo? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Twardą skałę drąży miękka woda. Samą Penelopę zdobędziesz, wytrwaj tylko" - Owidiusz

  ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tu byłem - KG, 25/11/17

  Ale Wer chyba już umarła i uganiam się za duchem.

  OdpowiedzUsuń

bardzo proszę o podpisywanie komentarzy :) dziękuję :)